דלג לתוכן
אתר זה א תומך בגרסאות ישנות של אינטרנט אקפלורר
מומלץ להתמש בדפדפן גוגל כרום או פיירפוקס מזילה
(או באינטרנט אקספלורר / edge עכני)
לילך גלקין

לילך גלקין

הסדנאות בהנחייתה המשובחת של דורית אליאב, היתה חוויה איכותית ומרגשת.
בהדרגה נפגשה כל אחת מאיתנו עם התנועה האוטנטית שלה, עם כוחותיה ועוצמותיה.
התנועה, החיבור של כל אחת לגופה ומקצבה האישי, נתנו תשובות לשאלות כמו מה זה להיות אישה הנעה בעולם באומץ.
במקביל דורית זימנה לנו שעות של יצירה שכללו כתיבה אישית, ציור אישי ומשותף... והכל באוירה מחממת, מקבלת ותומכת שהביאה להרבה צחוק, ביטויים קולים ספונטניים של רגשות, שירה משותפת. והרבה קבלה עצמית ותחושת קבלה מן הקבוצה.
מצאנו עצמנו רוקדות, חוגגות, מתפנקות ונהנו וחוזרות הביתה עם טעם של עוד לסדנא הבאה
באהבה לילך

מיכל שוורץ

מיכל שוורץ

זה היה יום חורף אמיתי, חברה הזמינה אותי לרקוד איתה ניה בשכניה, האמת לא הכרתי לא תניה ולא את שכניה, אבל היא הבטיחה שלא אתחרט.
ובדיוק כך היה, יום חורפי שהפך לחמים ומקסים מלא בתנועה ואור עם מוסיקה מדויקת לכל ריקוד ודורית אחת מיוחדת במינה עם חיוך עצום וקסם שאח אפשר לתאר במילים,,, צריך לפגוש אותה ולנוע יחד איתה.
חבל שהגולן כל כך רחוק משכניה, אבל בכל פעם שיש הזדמנות אני נוסעת עד אליה לרקוד יחד איתה ניה❤️

תמי צור

תמי צור

דוריתקה, אשה מוארת שכמוך, איזה כיף לפגוש אותך בכל פעם מחדש! פשוט מרגישים את האוירה הפורימית בשיעור,  לכבוד החג  ואת שמחת המפגש של הקבוצה הכל כך נחמדה.  הערב גם אצלול לנבכי שורות הבלוג שלך ואתעטף בקסמיו. תודה על הזכות להיות שותפה למחשבותייך ולצמוח למקומות חדשים. אני מכירה אותך זמן מועט אך כבר אוהבת אותך מאד!

בשל הביטוי הנפלא שאת נותנת השכם וערב לגופנו ולנפשנו, אני חוגגת מחר את יום דורית!!! ומרימה לכבודך כוס יין נתזים מבעבע! לחייך דונה אידאלה!💋💋💋

נאווה לוי אלקנה

נאווה לוי אלקנה

אחרי סופ"ש בכפר חורוב

דורית וניר היקרים,
בנפש חפצה,
באהבה פשוטה,
ובהשקעה גדולה
רקחתם סוף שבוע מופלא!
המקום, האנשים, המוסיקה והגיוון- הכל היה מושלם,
נהניתי מכל רגע!
תודה, תודה, תודה ולהתראות בסדנאות הבאות!
נאוה

אנה סלבין

אנה סלבין

עם דורית אליאב יש שילוב מאוזן בין תנועה, ריקוד ואומנות, עם תשומת לב לכל פרט וספונטניות. בשבילי זו  חוויה לגוף ולנפש, לנשמה - חוויה מעשירה וגם משחררת. אני מרגישה שקיבלתי מתנה! תודה רבה, דורית!

אירית סנדובסקי

אירית סנדובסקי

שיעורי ניה בהדרכת דורית אליאב הם חוויה מיוחדת במינה וכמו שאנחנו אומרים זר לא יבין זאת ,דורית באישיותה הקורנת מפעילה אצלינו את כל החושים בתנועה מתמדת,לצלילי מוזיקה שהיא מפליאה לבחור ,וכל שיעור הוא חוויה בפני עצמה ,השתתפתי בסדנא ביוון שכללה גם אומנות ומיידפולנס,יצאנו משם בהיי מטורף ,ממליצה לכולם להתנסות כי זה באמת קסם ,לסיכום דורית היא אחת המדריכות המעולות אם לא ה....

אוסי בוברוב

אוסי בוברוב

את דורית הכרתי בסערה שקטה ובסערה נעימה. היא הביאה איתה תנועה, חיוך, הומור ומוסיקה בבחירה כל כך טובה שחשבתי איך יכלתי לבקש מתנה כל כך מדוייקת?
ועוד- במהלך הקורונה המבדדת זכיתי אני לחבור מחדש לתנועה, להרמוניה, לחברות והכל (ללא גוזמא) בזכות דורית והניה שאיתה, מאז אני רוקדת איתה....בהנאה

נטלי קאופמן

נטלי קאופמן

ניה זה הדבר הכי טוב שיצא לי להכיר בחיי ומאותו רגע ידעתי שלא אפסיק לרקוד ניה ובמיוחד ניה עם דורית שכל פעם מפתיעה ומחדשת עם אנרגיות טובות . כל פעם שאני רוקדת עם דורית אני מרגישה שאני מחזירה לי את החיות לגוף ולנשמה.

טובה טל

טובה טל

דורית היא מוסיקלית, תוססת, אנרגטית, חייכנית ורעננה, לימדת אותי לרקוד ולהתיילד אל עצמי בחדווה

לנשום ולהיאנח תוך כדי תנועה, לחזק, להגמיש ולאמן את שרירי הרופסים ועצמותי, להזרים חמצן ושמחה לכל תא ומפרק בגופי ובמוחי, להשתחרר מלחצים, טרדות ודאגות ולהרפות בהנאה ובצהלה, לרחף בעולם אחר גם אם לשעה קלה.

פתחת לי שער להתפתחות ושינוי החשיבה, הקלת עלי והפכת לנסבלת את שנת הקורונה. הנעת אותי לרקוד איתך בבית בפייסבוק, בחצרות מתחת לכיפת השמים. ככה גם בסדנאות  ועל שפת הים, המשיכי כך יקירה, כי את המנגינה והתנועה איתך אי אפשר להפסיק, אוהבת ומחבקת,

אסנת קפרא

מפגשי הניה בהנחיית דורית , הם עבורי תענוג צרוף.
אני נהנית מהמוזיקה, מהתנועות ומהזרימה. הכל כל כך מדויק ומהנה!!
כל תנועה בפני עצמה והשילוב והחיבור עושים את השיעור גדול מסהכ פרטיו. פשוט הנאה גדולה . מחכה כל שבוע למפגש שלנו. הגוף נרגע. יש סוג של רוגע ואנרגיה חדשה לעמוד במירוץ החיים .ההמלצה שלי.
לרקוד איתך, דורית  זה סוג של ריסטארט. הרגעת המערכת והטענתה באנרגיות חדשות וטובות . תבורכי!