דלג לתוכן
אתר זה א תומך בגרסאות ישנות של אינטרנט אקפלורר
מומלץ להתמש בדפדפן גוגל כרום או פיירפוקס מזילה
(או באינטרנט אקספלורר / edge עכני)

ארועים

ארועים קרובים

"את לי ארץ" לנוע בתוך מציאות

08-06-2024

חג שבועות לפננו. עוד חג שכל חלק מאיתנו יכול להתחבר אילו, החקלאי – הבשלת החיטה היהודי- מתן תורה הקיימותי – הטבע וסדרי הקוסמוס האוניברסלי – להתחבר למשותף. חג של חומר רוח והתרוממות מפש. ובימים שכאלה כל כך לא פשוט לשמוח. כי על מה נחוג? אני רואה בחגים גם משענת ויחד עם זה אתגר, האם זה מדויק? ואני מבינה יותר ויותר שאין שלם יותר. ןאפילו החגים שתפקידם לשחרר אותנו מעט מהיום יום, אפילו הם, מפגישים אותנו עם החסר. הכל חצוי, מפורז.

  [המשך...]  

בולגריה- מרכז הבלקן אוגוסט 2024

31-07-2024

ריטריט הוא כלי להשגת שקט פנימי בעולמנו המודרני, זו מרחב להתכנסות פנימה, להקשבה לחקירה עצמית, ויצירה של שינוי מבורך, חופש פנימי וקבלה עצמית. התכנית כוללת מדיטציות, כתיבה ותרגול התבוננות, טיולים רגליים, גיחה למקומות משמעותיים, מפגשים אנושיים והפתעות. בעיקר ננוע ונרקוד, במקומות השונים, במרחב בפתוח, באולם המפנק עם ריצפת עץ, וגם על ההר באמצע טיול.

  [המשך...]  

מרוקו- לפתוח את החושים- תאריך לא ידוע כרגע

05-12-2024

ננחת במרקש העיר האדומה והצבעונית, נעלה להרי האטלס להתבודד בינות עצי אגוז, ולטייל בהרים המעוטרים שלג. נחווה את החיים בכפר הברברי ונרקוד על גג המלון. ניסע לאיסאוורה שלחוף האוקיאנוס האטלנטי, העיר הכחולה והמרתקת. נחווה מבני בוץ המעוטרים במלאכת מחשבת, נשתה תה מתוק, ונפגוש את תרבות המקום. נהנה ממוסיקאים מקומיים, בעלי מלאכה, סוחרים וטבחים, נרקוד ועוד נרקוד ונחווה את רוח המקום ואת עצמינו במרחב הזה. ניסע לעיר האדומה, מרקש, ונבקר באתרים המרתקים של העיר: המלאח, השכונה היהודית, ארמון באהיה, וגני מג'ורל. נחווה את חווית השוק הססגונית, נפגוש את האורנמנטיקה האסתטית המעטרת את המבנים, ונחזור מלאי התנסויות הביתה.

  [המשך...]  

ארועים שהיו